Sgk Sorgulama Kategorisi için arşiv

Sgk emekli maaşım ne kadar sorgulama

emekli maaşım ne kadar oldu, yeni yılda ne kadar emekli maaşı alacağım? Nasıl emekli maaşımı sorgulaya bilirim gibi sorular kafanızı kurcalıyorsa doğru yerdesiniz.

Ssk Randevu Alma

Ssk Randevu Alma

İnternet üzerinden online ssk randevu alma işlemi nasıl yapılır? Artık Türkiye’nin tüm illerinde kolaylıkla randevu alabilirsiniz. Bunun yanı sıra alo 182’yi arayarakta telefonla randevu alabilirsiniz

Sgk işe giriş sorgulama nasıl yapılır?

Sgk işe giriş sorgulama nasıl yapılır?, Sorgulama yapmak artık çok kolay! bugüne kadar çok uğraşı olan sgk işleri artık bir tık kadar yakın!

intibak zammı sorgulama Tc kimlik no ile öğrenme 2013

Ne kadar maaş alacağım? Emekli zammını nasıl öğrenebilirim? intibak zammı sorgulama Tc kimlik no ile öğrenme 2013 Sosyal Güvenlik Kurumu SGK, 17 Ocak’tan itibaren zamlı aylıklarını alacak emeklilerin kafasının karışmaması için özel program hazırladı. Yapılacak olan özel uygulama ile siz emekliler öncelikle tc kimlik numaralırınızı sisteme girip alacağınız zammı göreceksiniz. Daha sonra bu alacaklarınızı maaşlarınızla  [ Okumaya Devam ]

intibak zammı sorgulama

intibak zammı sorgulama

İntibak zam oranları açıklandı ama 2 milyon emekli meraklı gözlerle acaba ne kadar zam alacağım diye merak için peki bunu sorgulamanın bir yolu yok mu?

SSK Hizmet Dökümü Sorgulama

SSK Hizmet Dökümü Sorgulama

SSK Hizmet Dökümü Sorgulama, Daha önceleri olduğu gibi yine aynı işlemi yapacaksınız sadece tüm sağlık kurumları tek çatı altında toplandığı için sgk.gov.tr adresinden işlem yapabileceksiniz.

Şifresiz ssk sorgulama ekranı Hizmet dökümü görüntüleme

Eski adıyla ssk yeni adıyla ise sgk olan Sosyal güvenlik kurumu çatısı altında birleşen sigorta kurumları sorgulama ekranı ve hizmet dökümü görüntüleme bölümüne ulaşmak için adres.

Gerekli Tüm Sgk Bilgileri Sitemiz hizmetinizde

Sgk hakkında gerekli bilgiye ulaşamamaktan mı şikayetcisiniz? Artık soru sorabileceğiniz ve anında cevabını alabileceğiniz platform hizmetinizde. Ve tamamen ücretsiz.